Kontakty

KLIMASERVIS SŮVA, spol. s r.o.

Provozovna Vrané nad Vltavou
U Elektrárny 651
252 46 Vrané nad Vltavou

Tel: 257 760 283, 257 760 285
GSM: 724 557 088

Provozovna Liberec
Slovanská 781
463 12 Liberec 25

Tel: 485 225 383

Sídlo společnosti
Nádražní 103
252 46 Vrané nad Vltavou
Okres Praha-západ

IČO: 47535318
DIČ: CZ47535318
Spisová značka: C 16353 vedená u městského soudu v Praze
Platný výpis z OR: Výpis se zobrazí do nového okna
Datová schránka: w5hfwm4

Jednatel

Ing. Jan Foldyna


602 132 022




jfoldyna@klimaservis-suva.cz


Asistentka jednatele

Běla Romová


724 557 088




bromova@klimaservis-suva.cz
fakturace@klimaservis-suva.cz

Vedoucí provozovny Liberec

Petr Holec


602 439 542




liberec@klimaservis-suva.cz


Asistentka provozovny Liberec

Monika Chládková


727 989 151




mchladkova@klimaservis-suva.cz


Projekce

Zdeněk Maršík


607 800 766




zmarsik@klimaservis-suva.cz


Nabídkové oddělení

Ing. Václav Kubačák


602 117 237




vkubacak@klimaservis-suva.cz



Ing. Klára Soldátová


602 117 237




ksoldatova@klimaservis-suva.cz



Daniel Štifter


602 117 237




dstifter@klimaservis-suva.cz



Simona Žáková


602 117 237




szakova@klimaservis-suva.cz


Realizace, Zásobování

Jiří Cinka


724 331 545




jcinka@klimaservis-suva.cz



Eva Chrpová


602 277 404




echrpova@klimaservis-suva.cz



Radka Červenská


603 351 001




rcervenska@klimaservis-suva.cz


Technik

Ing. Roman Hlubinka


777 226 009




rhlubinka@klimaservis-suva.cz



Ladislav Šimko


607 166 901




lsimko@klimaservis-suva.cz



Ing. Pavel Kuryliak


606 735 666




pkuryliak@klimaservis-suva.cz


Servis

Petra Bařtipánová


602 463 821




pbartipanova@klimaservis-suva.cz



Martin Šmíd


602 184 695




msmid@klimaservis-suva.cz


Účetní oddělení, Personalistika

Gabriela Kahle


724 884 636




gabriela@lanidea.cz



Miroslava Pavlíčková


724 557 088




mpavlickova@klimaservis-suva.cz



Jitka Hendrychová


jhendrychova@klimaservis-suva.cz